Hírek

Álláshirdetés
2023.03.07.

Hulladékudvar kezelő

A VERTIKÁL Nonprofit Zrt. az általa üzemeltetett hulladékudvarba havi 28 órás munkarendbe Hulladékudvar kezelő munkatársat keres 2023. áprilisi belépéssel.

Feladatok:

  • Oroszlány településen található hulladékudvar üzemeltetése
  • Hulladékok átvétele, ügyfelek tájékoztatása
  • Hulladékudvar tisztántartása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Elszállítandó hulladékok lejelentése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Érettségi előny, de nem feltétel
  • Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Stabil bejelentett munkahely, állandó jövedelem
  • Biztos hátterű folyamatos munkalehetőség
  • Útiköltség térítés

Jelentkezés: önéletrajzát az okg-info@oroszlany.hu vagy a hrvezeto@vertikalzrt.hu e-mail címre várjuk.

Régebbi hírek

Hulladékszállítás 2024. január 1.

TÁJÉKOZTATÁS Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a 2024. január 1-i (hétfői) hulladékszállítást 2023 december 30-án (szombaton) végzi el Társaságunk Kérjük, hogy az edényeket a megszokott módon szíveskedjenek kihelyezni. Oroszlány, 2023. december 11. Oroszlányi...

bővebben

2023. évi lomtalanítás Oroszlány város területén

Az Oroszlányi Környezetgazdálkodási Nonprofit Zrt. Oroszlány város területén, az Oroszlányi Önkormányzat megbízásából 2023. évben 1 alkalommal az alábbiakban felsorolt napokon és helyszíneken lomtalanítást végez, valamint ugyanezeken a napokon lehetősége lesz az...

bővebben

FELHÍVÁS

Felhívjuk  a Tisztelt  Lakosság figyelmét, hogy a 2022. évre gyűjtési alkalmanként  egy darab  térítésmentesen biztosított  biológiailag lebomló zöldhulladék gyűjtőzsákot  Társaságunk telephelyén (2840 Oroszlány, Táncsics M.u.59.) ügyfél szolgálati időben átvehetik....

bővebben